Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Indeks Leków

Wersja programu: 2018 marzec-kwiecień
Data aktualizacji: 2018-02-28
System operacyjny: Windows XP lub nowszy, Internet Explorer 7 lub nowszy
Rozmiar pliku: 2.32 MB
Licencja: bezpłatna (adware)

Program Indeks oparty jest na obwieszczeniach listy refundacyjnej Ministra Zdrowia, publikowanej co dwa miesiące.

Informacje te zostały uporządkowane w działy, a w nich w kolejności alfabetycznej: Leki, Substancje Spożywcze, Wyroby Medyczne, Substancje Czynne, Firmy.

Użytkownik ma możliwość wyszukiwania i sortowania produktów według: nazwy handlowej, substancji czynnej, firmy oraz samego filtrowania według kodu grupy limitowej.

W programie zamieściliśmy jedynie te dane, które są niezbędne do prawidłowego wystawienia recepty lekarskiej i zorientowania się w cenie preparatu, poziomie refundacji oraz wskazaniach.

Czujemy się zobowiązani przypomnieć, że decyzja lekarza, farmaceuty dotycząca podania leku powinna być oparta na skonsultowaniu więcej niż jednego źródła, a obowiązującą wykładnią są przepisy prawne Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Farmaceutycznego, Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz ulotka informacyjna podmiotu odpowiedzialnego. W tych okolicznościach wszelkie roszczenia prawne wobec Medyk Sp. z o.o. za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

Uwagi do aktualnego wydania Indeksu proszę kierować na adres indeks@medyk.com.pl – postaramy się je uwzględnić w kolejnych wydaniach.

 

Najczęsciej zadawane pytania

Producenci informują
więcej »
reklama
Gabinet Prywatny
reklama

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×