Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Reprinty

Reprinty artykułów naukowych są znaną i stosowaną od dawna formą rozpowszechniania informacji w środowisku profesjonalistów. Umożliwiają gromadzenie ściśle zdefiniowanego zbioru źródeł wiedzy.


Ta forma publikacji chętnie wykorzystywana jest przez przedstawicieli medycznych w kontaktach z lekarzami.


Oferujemy firmom wykonanie w określonym nakładzie reprintu wybranego artykułu naukowego opublikowanego wcześniej na łamach naszych czasopism oraz w specjalistycznej prasie zagranicznej.


Każdy reprint umożliwia wykorzystane trzech stron okładek na dowolną informację.

Cena reprintu ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od nakładu i objętości.


Materiały edukacyjne

Przygotowujemy także indywidualne materiały edukacyjne dla lekarzy, jak również dla pacjentów, opracowane przez specjalistów z danej dziedziny, takie jak:


  • materiały na płytach CD i DVD
  • audiobooki i materiały video
  • plansze edukacyjne
  • bloczki reklamowe
  • kalendarze
  • broszury
  • ulotki informacyjne

Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

reklama
Gabinet Prywatny

ISSN: 1230-4719

IC: 67.48 pkt

MNiSW: 5 pkt

reklama
reklama
Producenci informują
więcej »

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK