Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Direct Mail

To usługa polegająca na kompleksowej obsłudze masowych wysyłek pocztowych.

Posiadamy rozbudowane i aktualizowane bazy danych - Aptek, Szpitali, Gabinetów Lekarskich, Lekarzy.

Nasze Wydawnictwo realizuje usługę w dwóch płaszczyznach:

  • wysyłka pocztowa – tradycyjna
  • wysyłka elektroniczna – e-mailing

Oferujemy usługi druku spersonalizowanego, konfekcjonowania i kopertowania przesyłek oraz wysyłki, zapewniając pełną dyskrecję, poufność danych oraz pełną ochronę przetwarzanych danych osobowych, w szczególności zabezpieczając te dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym. Nasze usługi wykonujemy zgodnie z wymogami ustawy o Ochronie Danych Osobowych.


W ramach wysyłki pocztowej oferujemy kompletne opracowanie przesyłek - wydruk, kopertowanie, pakowanie, adresowanie, wypełnianie dokumentów nadawczych, nadanie.

Dodatkowo możemy zaproponować kompleksową realizację procesu, włącznie z wydrukiem materiałów promocyjnych, insertów oraz dostarczeniem kopert z logo firmy i etykiet. Jako alternatywę dla kopertowania oferujemy także foliowanie przesyłek.


W ramach usługi e-mailingu oferujemy wysyłkę przygotowanej informacji w formie newslettera do: lekarzy, farmaceutów, gabinetów i szpitali.


reklama
Gabinet Prywatny

ISSN: 1230-4719

IC: 67.48 pkt

MNiSW: 5 pkt

reklama
reklama
Producenci informują
więcej »

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK