Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Targi WIHE 2014

Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE–Pharmacy i Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE – Hospital

Kiedy: 8-10 października 2014 r.

Gdzie: Warszawskie Centrum EXPO XXI

Ignacego Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa

Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE - Pharmacy poświęcone są prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych we współczesnej farmacji. Dzięki nim specjaliści działający w przemyśle farmaceutycznym mają okazję do spotkania profesjonalistów z branży oraz kompetentnych odwiedzających. Targi są szansą zdobycia wiedzy, która przyczyni się do rozwoju firm działających w branży farmaceutycznej oraz poprawy jakości wytwarzanych produktów. Targi utrzymane będą w formie platformy b2b, dzięki której profesjonaliści z branży farmaceutycznej będą mogli nawiązać współpracę z nowymi kontrahentami.

 

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE – Hospital  prezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauk medycznych. Na targach znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów, począwszy od sprzętu medycznego stosowanego w diagnostyce obrazowej, kardiologii, chirurgii, intensywnej terapii i ratownictwie medycznym, po wyposażenie szpitali, środki dezynfekujące i materiały jednorazowego użytku, skończywszy na wyposażeniu bloku operacyjnego.

 

Kontakt: Anna Fałat  

Project Manager  

tel.: +48 22 395 66 97

e-mail: a.falat@lentewenc.pl

 

Więcej informacji:  http://wihepharmacy.pl/pl/ i http://wihehospital.pl/

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×