Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

VI Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego

Nowe leki i metody leczenia pacjentów z zaburzeniami lipidowymi, najnowsze wytyczne ESC/EAS, ESPC oraz wytyczne kanadyjskie i amerykańskie, a także rekomendacje ILEP to tylko niektóre z tematów poruszanych w trakcie Kongresu, który odbył się 4-5 listopada w Warszawie. Swoje wykłady zaprezentowali m.in.: prof. Zbigniew Gaciong, prof. Maciej Banach (kierownik naukowy Kongresu; na zdjęciu), prof. Grzegorz Opolski, prof. Barbara Cybulska, prof. Maciej Małecki, prof. Artur Mamcarz,  prof. Wojciech Drygas, prof. Tomasz Zdrojewski, prof. Marlena Broncel, prof. Jacek Jóżwiak, prof. Bogusław Okopień, prof. Tomasz Guzik, prof. Jacek Rysz, prof. Krzysztof Narkiewicz. Podczas Kongresu odbyło się 9 sesji, w tym sesja Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK oraz sesje sponsorowane firmy Amgen i Sanofi. Organizatorem konferencji było Wydawnictwo Termedia.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK