Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

IV Studencka Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Medycyna dla Sąsiada"

Czwarta edycja Studenckiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Medycyna dla Sąsiada” odbędzie się 10 marca (sobota) 2018 r. w auli B Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury 61. Konferencja przeznaczona jest dla studentów, stażystów i młodych lekarzy. Jej organizatorem jest Studenckie Internistyczne Koło Naukowe działające przy WUM, zainicjowane i prowadzone przez obecnego Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Chorób Wewnętrznych, a jednocześnie Prezesa Zarządu Głównego Towarzystwa Internistów Polskich  prof. Jacka Imielę. Patronem medialnym konferencji jest czasopismo "Gabinet Prywatny".

Konferencja ma na celu podniesienie poziomu wiedzy dotyczącej najczęściej występujących sytuacji klinicznych, z którymi na ścieżce swojego zawodowego, jak i prywatnego życia może się spotkać każdy młody lekarz. W tym roku gośćmi konferencji będą: pediatrzy, kardiolodzy, nefrolodzy, ginekolog, pulmonolog, psychiatra, a także dr n. praw.

Dodatkowo podczas konferencji zorganizowane zostaną warsztaty, w tym m.in.:

1.       Warsztaty FAST-USG

2.       Warsztaty okulistyczne

3.       Warsztaty medycyny ratunkowej

4.       Warsztaty biopsji szpiku

5.       Warsztaty podstaw EKG.

Zwieńczeniem konferencji będzie nagrodzenie finalistów trzeciej już edycji Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Internistycznego,  również organizowanego przez Studenckie Internistyczne Koło Naukowe,  w którym  studenci kierunku lekarskiego mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz wiedzy w diagnostyce różnicowej wielu przypadków medycznych, czy interpretacji różnego rodzaju badań obrazowych.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1554130297996969/

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK