Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

IV Studencka Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Medycyna dla Sąsiada"

Czwarta edycja Studenckiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Medycyna dla Sąsiada” odbędzie się 10 marca (sobota) 2018 r. w auli B Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury 61. Konferencja przeznaczona jest dla studentów, stażystów i młodych lekarzy. Jej organizatorem jest Studenckie Internistyczne Koło Naukowe działające przy WUM, zainicjowane i prowadzone przez obecnego Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Chorób Wewnętrznych, a jednocześnie Prezesa Zarządu Głównego Towarzystwa Internistów Polskich  prof. Jacka Imielę. Patronem medialnym konferencji jest czasopismo "Gabinet Prywatny".

Konferencja ma na celu podniesienie poziomu wiedzy dotyczącej najczęściej występujących sytuacji klinicznych, z którymi na ścieżce swojego zawodowego, jak i prywatnego życia może się spotkać każdy młody lekarz. W tym roku gośćmi konferencji będą: pediatrzy, kardiolodzy, nefrolodzy, ginekolog, pulmonolog, psychiatra, a także dr n. praw.

Dodatkowo podczas konferencji zorganizowane zostaną warsztaty, w tym m.in.:

1.       Warsztaty FAST-USG

2.       Warsztaty okulistyczne

3.       Warsztaty medycyny ratunkowej

4.       Warsztaty biopsji szpiku

5.       Warsztaty podstaw EKG.

Zwieńczeniem konferencji będzie nagrodzenie finalistów trzeciej już edycji Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Internistycznego,  również organizowanego przez Studenckie Internistyczne Koło Naukowe,  w którym  studenci kierunku lekarskiego mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz wiedzy w diagnostyce różnicowej wielu przypadków medycznych, czy interpretacji różnego rodzaju badań obrazowych.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1554130297996969/

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×