Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa Młodych Naukowców

Studenckie Towarzystwo Naukowe (STN) jest organizacją, której nadrzędnym celem jest zachęcanie studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu do prowadzenia badań naukowych oraz pomoc w realizacji projektów badawczych z zakresu medycyny, a także nadzór nad działalnością Studenckich Kół Naukowych. Najważniejszym wydarzeniem, spośród wszystkich koordynowanych przez STN akcji, jest corocznie organizowana Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa Młodych Naukowców. W tym roku odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. Wydawnictwo Medyk jest patronem medialnym tego wydarzenia. 

Podczas konferencji studenci z polskich i zagranicznych uczelni medycznych mają okazję zaprezentować prace zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ponadto mogą wziąć udział w licznych warsztatach, podczas których istnieje możliwość wykorzystania w praktyce zdobytych informacji. Konferencja to nie tylko czas na prezentację swojego dorobku, ale również spotkania towarzysko-naukowe. Coroczną tradycją staje się kawiarenka naukowa, podczas której kilka pokoleń lekarzy, od seniorów, przez praktyków, do studentów, wymienia się spostrzeżeniami na temat współczesnej medycyny i jej osiągnięć.

Trzydniowe obrady oraz warsztaty zakończy uroczysta gala w zabytkowych salach Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego: Auli Leopoldina oraz Oratorium Marianum. Wśród zaproszonych gości wymienić należy JM Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, prorektorów i dziekanów wszystkich wydziałów uczelni, gościa honorowego oraz przedstawicieli instytucji patronackich i sponsorów. Od 4 lat gala jest także okazją do ogłoszenia 10 najbardziej aktywnych kół naukowych uczelni i nagrodzenia koła naukowego z najwyższą punktacją oraz najwyższym wskaźnikiem PC, który ukazuje wydajność członków koła.

W ubiegłorocznym wydarzeniu uczestniczyło ponad 700 studentów z polskich i zagranicznych uczelni medycznych. Zmagania młodych naukowców oceniali wybitni profesorowie, doktorzy i lekarze Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W tym roku będzie to 23. edycja, a po raz ósmy  konferencja o statusie międzynarodowym. 

Więcej informacji na: 

http://www.stn.umed.wroc.pl/konferencja_2018.html

https://www.facebook.com/events/1583723021650327/

Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×