Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Prix Galien International 2018 dla empagliflozyny

Boehringer Ingelheim, rodzinna firma farmaceutyczna, która znajduje się w pierwszej dwudziestce firm farmaceutycznych na świecie, została nagrodzona prestiżową nagrodą Prix Galien International 2018 za „Innowacyjny produkt leczniczy”. Wyróżnienie, uznawane za odpowiednik „Nagrody Nobla”, w dziedzinie badań farmaceutycznych i innowacji otrzymał lek firmy Boehringer Ingelheim – empagliflozyna, opracowany w celu leczenia cukrzycy.

Fundacja Galien dąży do wspierania, doceniania i nagradzania wybitnych osiągnięć w zakresie innowacji naukowych ukierunkowanych na poprawę stanu ludzkiego zdrowia. Lek na cukrzycę Boehringer Ingelheim został uznany za produkt leczniczy spełniający te kryteria. Cukrzyca jest obecnie uważana za globalną pandemię, która „stanowi ogromne wyzwanie dla systemu zdrowia publicznego w prawie wszystkich krajach świata”. Ponad 425 mln ludzi na całym świecie choruje obecnie na cukrzycę, a ich liczba ma wzrosnąć o 48% do 2045 r.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
"OK", kozystajac z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach zapewnienia funkcjonalności i poprawności działania serwisów i usług. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie danych osobowych oraz numeru PWZ.
OK