Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Przedłużenie terminu składania wniosku o dofinansowanie oprogramowania gabinetu

Do 10 września Narodowy Fundusz Zdrowia przedłużył lekarzom termin składania wniosków o dofinansowanie zakupu oprogramowania gabinetów i ich rozliczenie. Powód – złożono wnioski na zaledwie 200 tys. zł, a do wydania w tym roku jest 21 mln. Zgodnie z zarządzeniem Prezesa NFZ Nr 108/2019/DEF uprawniony świadczeniodawca w celu uzyskania dofinansowania zakupu oprogramowania, składa w terminie do dnia 10 września 2019 r. do dyrektora właściwego oddziału funduszu wniosek o udzielenie dofinansowania. Udzielane jest ono do wyczerpania środków przyznanych oddziałowi funduszu, nie później niż do 30 września 2019 r.

Wnioski na dofinansowanie dotyczą zakupu aktualizacji oprogramowania gabinetowego. Naczelna Rada Lekarska podkreślała, że pieniędzy jest o wiele za mało, bo od stycznia 2020 r. wszystkie placówki będą musiały wystawiać e-recepty. Warunki dofinansowania zawiera zarządzenie Nr 55/2019/DEF Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z 31 maja 2019 r. w sprawie warunków udzielania i rozliczania w 2019 r. dofinansowania zakupu oprogramowania dla świadczeniodawców. Kwota dofinansowania zakupu oprogramowania dla jednego świadczeniodawcy nie może  przekroczyć 80% poniesionych wydatków (bez podatku VAT). Przy czym poniesione wydatki nie mogą być wyższe niż tysiąc zł.

Więcej na: https://www.prawo.pl/zdrowie/lekarze-dluzej-moga-skladac-wnioski-na-dofinansowanie,457899.html

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK